Kilka zespołów z wychowankami Stali zapewniło juz sobie awans do wyższych lig, a kilka zostało zdegradowanych. Do IV ligi dolnośląskiej awansowała Foto-Higiena Gać, a do Ligi Okręgowej Burza Lipki. Z III ligi spadła Victoria Chróścice , a z IV – GKS Grodków.
RAPORT
II liga
Wisła Płock – Pelikan Łowicz 1:0 (Marcin Nowacki grał 90 minut). Wisła 3. po XXXIII kolejce.
III liga
Pniówek Pawłowice – Victoria Chróścice 4:0 (Wiktor Janik grał 90 minut – żółta kartka). Victoria 14. po XXIX kolejce.
IV liga
Piast Strzelce Opolskie – Start Namysłów 2:3 (Łukasz Bonar grał 90 minut). Start 2. po XXVIII kolejce.
GKS Grodków – Olimpia Lewin Brzeski 0:4 (Marek Zagórski grał 90 minut). GKS 16. po XXVIII kolejce.
Rolnik Wierzbica Górna – Pogoń Prudnik 2:0 (Paweł Boczarski grał do 71. minuty). Rolnik 4. po XXVIII kolejce.
Liga Okręgowa
Victoria Dobrzyń – LZS Sławice 1:2 (Paweł Kwiatkowski grał do 55. minuty; Przemysław Kwiatkowski grał od 70. minuty). Victoria 11. po XXVIII kolejce.
Foto Higiena Gać – Wiwa Goszcz 5:0 (Stefan Karnatowski grał do 60. minuty – 2 asysty). Foto-Higiena 1. po XXIX kolejce.
Klasa A
LZS Dąbrówka Górna – Pogoń Łosiów 1:4 (Wojciech Ruszkiewicz grał od 60. minuty). Pogoń 4. po XXVII kolejce.
Orzeł II Źlinice – Victoria Kościerzyce 4:1 (Andrzej Wróbel grał od 46. minuty; Mateusz Raczkowski grał do 70. minuty; Mateusz Gruszka grał od 46. minuty; Michał Pyrkowski grał do 46. minuty; Maciej Sierakowski grał 90 minut – bramka; Rafał Konieczko grał 90 minut). Victoria 13. po XXVII kolejce.
Start Siołkowice – LKS Rybna 2:2 (Marcin Raczkowski grał 90 minut; Rafał Bogdanik grał od 82. minuty; Łukasz Żędzianowski grał do 70. minuty – asysta; Patryk Bojko grał do 65. minuty; Jacek Tyszkiewicz grał do 83. minuty – asysta; Marcin Kucharski grał 90 minut; Zenon Białek grał 90 minut).
LZS Kup –LKS Rybna 0:1 (Marcin Raczkowski grał 90 minut; Zenon Białek grał 90 minut; Marcin Bielski grał 90 minut; Rafał Bogdanik grał od 79. minuty; Jacek Tyszkiewicz grał 90 minut; Marcin Kucharski grał do 88. minuty; Łukasz Żędzianowski grał do 70. minuty). Rybna 1. po XXVII kolejce.
LZS Biała Nyska – Orzeł Olszanka 3:0 (Robert Malinowski grał 90 minut). Orzeł 6. po XXVII kolejce.
Sudety Burgrabice – Burza Lipki 2:3 (Kamil Smuga grał 90 minut; Kamil Klimek grał 90 minut; Wojciech Fabijaniak grał 90 minut; Tomasz Michalak grał 90 minut; Dawid Koźlenia grał do 86. minuty – bramka, dwie żółte kartki i czerwona kartka; Tomasz Drobniak grał do 80. minuty). Burza 1. po XXVII kolejce.
LZS Bodzanów – Polonia Przylesie 2:2 (Piotr Mendrykiewicz grał 90 minut). Polonia 8. po XXVII kolejce.
PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE
Piłka nożna mężczyzn
Marcin Nowacki (Wisła Płock, II liga) – 27 meczów – 6 bramek – 5 asyst; 3 żółte kartki – 0 czerwonych kartek
Tomasz Jaworski (Oderka Opole, III) – 21 -1-1; 1-0
Paweł Boczarski (Victoria Chróścice - jesień, III) – 14-0-0; 5-0
Wiktor Janik (Rajfel Krasiejów/Victoria Chróścice, III) – 16-0-0; 4-0
Paweł Boczarski (Rolnik Wierzbica Górna - wiosna, IV) – 14-4-0; 2-0
Łukasz Szpak (Start Namysłów, IV) – 26-5-7; 7-0
Bartosz Sierakowski (Start Namysłów - jesień, IV) – 9-0-0; 2-0
Łukasz Bonar (Start Namysłów, IV) – 27-0-7; 5-0
Marek Zagórski (GKS Grodków – wiosna, IV) – 11-1-1; 3-1
Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) - 25-5-2; 1-0
Mateusz Krzywda (Victoria Dobrzyń - jesień, LO) – 12-5-0; 3-0
Przemysław Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) – 15-1-0; 0-0
Rafał Latus (Victoria Dobrzyń - jesień, LO) – 2-0-0; 0-0
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać, LO) – 25-2-4; 6-0
Andrzej Wróbel (Victoria Kościerzyce, A) – 22-0-0; 0-0
Mateusz Gruszka (Victoria Kościerzyce, A) – 21-0-1; 1-0
Piotr Młotkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 4-0-0; 0-0
Marek Skibiński (Victoria Kościerzyce - jesień, A) – 12-3-0; 1-2
Maciej Sierakowski (Victoria Kościerzyce, A) – 25-5-2; 1-0
Mateusz Raczkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 22-0-0; 7-2
Grzegorz Kościuk (Victoria Kościerzyce, A) – 19-14-1; 6-0
Piotr Ścibor (Victoria Kościerzyce, A) – 8-0-0; 0-0
Andrzej Wolański (Victoria Kościerzyce - jesień, A) – 13-3-0; 0-0
Michał Pyrkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 22-1-0; 3-0
Robert Kurtyka (Victoria Kościerzyce, A) – 1-0-0; 0-0
Rafał Konieczko (Victoria Kościerzyce, A) – 5-0-0; 0-0
Andrzej Orawiec (Victoria Kościerzyce, A) – 6-0-0; 1-0
Damian Gawlak (Victoria Kościerzyce, A) – 1-0-0; 0-0
Marcin Raczkowski (LKS Rybna; A) – 26-0-0; 0-0
Paweł Raczkowski (LKS Rybna; A) – 2-0-0; 0-0
Zenon Białek (LKS Rybna; A) – 24-5-1; 2-0
Marcin Bielski (LKS Rybna – wiosna; A) – 7-0-0; 2-1
Patryk Bojko (LKS Rybna; A) – 19-3-10; 2-0
Rafał Bogdanik (LKS Rybna; A) – 17-1-0; 0-0
Jacek Tyszkiewicz (LKS Rybna; A) – 24-1-7; 6-2
Marcin Kucharski (LKS Rybna; A) – 25-3-8; 6-1
Łukasz Żędzianowski (LKS Rybna; A) – 27-4-4; 2-0
Rafał Latus (LKS Rybna – wiosna; A) – 8-0-0; 0-0
Kamil Smuga (Burza Lipki, A) – 14-0-1; 0-0
Mariusz Zuzek (Burza Lipki, A) – 11-0-0; 0-0
Marek Zagórski (Burza Lipki - jesień, A) – 2-0-1; 1-0
Tomasz Michalak (Burza Lipki, A) – 24-4-3; 3-0
Paweł Waligóra (Burza Lipki, A) – 10-0-0; 1-0
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki, A) – 2-1-0; 2-1
Kamil Klimek (Burza Lipki, A) – 20-3-2; 1-0
Daniel Wasilewski (Burza Lipki, A) – 15-0-0; 0-0
Wojciech Fabijaniak (Burza Lipki – wiosna, A) – 9-3-0; 0-1
Tomasz Drobniak (Burza Lipki – wiosna, A) – 7-3-3; 2-0
Dawid Koźlenia (Burza Lipki – wiosna, A) – 5-1-1; 2-1
Paweł Kulczycki (Burza Lipki – wiosna, A) – 8-0-0; 0-0
Marcin Lasota (Orzeł Olszanka; A) – 8-0-0; 0-0
Jakub Tokarczyk (Orzeł Olszanka; A) – 18-1-1; 4-0
Robert Malinowski (Orzeł Olszanka, A) – 14-0-0; 2-1
Piotr Lewicki (Orzeł Olszanka, A); 11-0-0; 4-1
Bartosz Sierakowski (Orzeł Olszanka, A); 10-2-0; 2-0
Piotr Mendrykiewicz (Polonia Przylesie; A) – 15-0-0; 2-0
Mateusz Diaków (Pogoń Łosiów, A) – 1-0-0; 0-0
Wojciech Ruszkiewicz (Pogoń Łosiów, A) – 10-1-2; 1-0
Marcin Wołoszczak (Pogoń Łosiów, A) – 3-0-0; 0-0
UWAGA!
Jeżeli masz informacje o innych brzeżanach grających w innych klubach, napisz (rydz77@interia.pl).