Marcin Nowacki zdobył bramkę na wagę punktu dla Wisły Płock w meczu w Pruszkowie ze Zniczem. „Mały” pojawił się na boisku w drugiej połowie i niedługo po tym uratował remis dla swojej drużyny. W miniony weekend nasi koszykarze zakończyli sezon 2010/11.
W ostatnim meczu akademików z Opola wystąpił tylko Mariusz Gnatowicz, który zdobył 6 punktów. Zespół prowadzony przez Krzysztofa Kubiaka zajął ostatecznie 11. miejsce.
Oprócz Marcina Nowackiego n a listę strzelców wpisywali się Grzegorz Kościuk dla Victorii Kościerzyce oraz Tomasz Michalak i Krzysztof Pawlik dla Burzy Lipki. Nowym trenerem zespołu z Lipek jest Jacek Mazurkiewicz.
RAPORT
II liga
Znicz Pruszków – Wisła Płock 2:2 (Marcin Nowacki grał od 62. minuty – bramka i żółta kartka). Wisła 4. po XXI kolejce.
IV liga
Start Namysłów – Polonia Głubczyce 2:2 (Łukasz Bonar grał 90 minut – żółta kartka; Łukasz Szpak grał 90 minut – asysta). Start 2. po XVII kolejce.
GKS Grodków – TOR Dobrzeń Wielki 1:2 (Marek Zagórski grał do 75. minuty). GKS 15. po XVII kolejce.
LKS Ligota Turawska – Rolnik Wierzbica Górna 0:2 (Paweł Boczarski grał do 80. minuty). Rolnik 4. po XVII kolejce.
Liga Okręgowa
Skalnik Tarnów Opolski – Victoria Dobrzyń 3:0 (Paweł Kwiatkowski grał 90 minut – żółta kartka; Przemysław Kwiatkowski grał 90 minut). Victoria 13. po XVII kolejce.
Foto-Higiena Gać – Widawa Bierutów 0:1 (Stefan Karnatowski grał od 60. minuty). Foto-Higiena 1. po XVIII kolejce.
Klasa A
Gazownik Wawelno – Victoria Kościerzyce 0:1 (Mateusz Raczkowski grał 90 minut – 2 żółte kartki i czerwona kartka; Mateusz Gruszka gra do 80. minuty; Maciej Sierakowski grał od 80. minuty; Michał Pyrkowski grał do 85. minuty; Andrzej Wróbel grał od 85. minuty; Grzegorz Kościuk grał 90 minut – bramka). Victoria 10 po XVI kolejce.
LZS Przysiecz – Pogoń Łosiów 0:2 (Wojciech Ruszkiewicz grał od 80. minuty – żółta kartka; Marcin Wołoszczak grał od 80. minuty). Pogoń 2. po XVI kolejce
LZS Chrzstowice – LKS Rybna 4:0 (Marcin Raczkowski grał 90 minut; Zenon Białek grał od 46. minuty; Patryk Bojko grał 90 minut; Rafał Bogdanik grał do 70. minuty; Jacek Tyszkiewicz grał 90 minut; Rafał Latus grał od 65. minuty; Łukasz Żędzianowski grał 90 minut – żółta kartka; Marcin Kucharski grał od 20. minuty). LKS 1. po XVI kolejce.
Burza Lipki – LZS Kamienica Nysa 3:2 (Kamil Smuga grał 90 minut; Tomasz Michalak grał 90 minut – bramka; Wojciech Fabijaniak grał do 46. minuty; Krzysztof Pawlik grał od 75. minuty – bramka; Kamil Klimek grał od 90. minuty). Burza 1. po XVI kolejce.
Atom Grądy Goświnowice – Polonia Przylesie 2:2 (Piotr Mendrykiewicz grał 90 minut). Polonia 5. po XVI kolejce.
II liga koszykarzy
AZS PO Opole – AZS Częstochowa 88:67 (grał Mariusz Gnatowicz – 6 punktów i asysta). AZS 11. po XXX kolejce.
PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE
Piłka nożna mężczyzn
Marcin Nowacki (Wisła Płock, II liga) – 14 meczów – 4 bramki – 2 asysty; 1 żółta karka – 0 czerwonych kartek
Tomasz Jaworski (Oderka Opole, III) – 15-1-1; 1-0
Paweł Boczarski (Victoria Chróścice - jesień, III) – 14-0-0; 5-0
Wiktor Janik (Rajfel Krasiejów/Victoria Chróścice, III) – 7-0-0; 1-0
Paweł Boczarski (Rolnik Wierzbica Górna - wiosna, IV) – 2-0-0; 0-0
Łukasz Szpak (Start Namysłów, IV) – 16-2-2; 6-0
Bartosz Sierakowski (Start Namysłów - jesień, IV) – 9-0-0; 2-0
Łukasz Bonar (Start Namysłów, IV) – 17-0-3; 2-0
Marek Zagórski (GKS Grodków – wiosna, IV) – 2-1-0; 0-0
Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) - 15-5-2; 1-0
Mateusz Krzywda (Victoria Dobrzyń - jesień, LO) – 12-5-0; 3-0
Przemysław Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) – 8-0-0; 0-0
Rafał Latus (Victoria Dobrzyń - jesień, LO) – 2-0-0; 0-0
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać, LO) – 16-2-2; 5-0
Andrzej Wróbel (Victoria Kościerzyce, A) – 13-0-0; 0-0
Mateusz Gruszka (Victoria Kościerzyce, A) – 14-0-1; 1-0
Piotr Młotkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 4-0-0; 0-0
Marek Skibiński (Victoria Kościerzyce - jesień, A) – 12-3-0; 1-2
Maciej Sierakowski (Victoria Kościerzyce, A) – 14-4-2; 1-0
Mateusz Raczkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 13-0-0; 7-2
Grzegorz Kościuk (Victoria Kościerzyce, A) – 14-12-1; 5-0
Piotr Ścibor (Victoria Kościerzyce, A) – 8-0-0; 0-0
Andrzej Wolański (Victoria Kościerzyce - jesień, A) – 13-3-0; 0-0
Michał Pyrkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 11-1-0; 3-0
Robert Kurtyka (Victoria Kościerzyce, A) – 1-0-0; 0-0
Marcin Raczkowski (LKS Rybna; A) – 15-0-0; 0-0
Paweł Raczkowski (LKS Rybna; A) – 2-0-0; 0-0
Zenon Białek (LKS Rybna; A) – 14-3-0; 1-0
Patryk Bojko (LKS Rybna; A) – 13-3-10; 2-0
Rafał Bogdanik (LKS Rybna; A) – 14-1-0; 0-0
Jacek Tyszkiewicz (LKS Rybna; A) – 14-0-6; 6-2
Marcin Kucharski (LKS Rybna; A) – 15-3-7; 4-0
Łukasz Żędzianowski (LKS Rybna; A) – 16-2-3; 2-0
Rafał Latus (LKS Rybna – wiosna; A) – 1-0-0; 0-0
Kamil Smuga (Burza Lipki, A) – 3-0-0; 0-0
Mariusz Zuzek (Burza Lipki, A) – 11-0-0; 0-0
Marek Zagórski (Burza Lipki - jesień, A) – 2-0-1; 1-0
Tomasz Michalak (Burza Lipki, A) – 14-4-2; 1-0
Paweł Waligóra (Burza Lipki, A) – 10-0-0; 1-0
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki, A) – 2-1-0; 2-1
Kamil Klimek (Burza Lipki, A) – 11-1-2; 0-0
Daniel Wasilewski (Burza Lipki, A) – 7-0-0; 0-0
Wojciech Fabijaniak (Burza Lipki – wiosna, A) – 1-0-0; 0-0
Marcin Lasota (Orzeł Olszanka; A) – 8-0-0; 0-0
Jakub Tokarczyk (Orzeł Olszanka; A) – 12-1-1; 3-0
Robert Malinowski (Orzeł Olszanka, A) – 6-0-0; 2-1
Piotr Lewicki (Orzeł Olszanka, A); 11-0-0; 4-1
Piotr Mendrykiewicz (Polonia Przylesie; A) – 5-0-0; 2-0
Mateusz Diaków (Pogoń Łosiów, A) – 1-0-0; 0-0
Wojciech Ruszkiewicz (Pogoń Łosiów, A) – 1-0-0; 1-0
Marcin Wołoszczak (Pogoń Łosiów, A) – 1-0-0; 0-0
Piłka nożna kobiet
Patrycja Kiefer (Rolnik Głogówek, I) – 3-0-0; 0-0
Natalia Jędrzejko (Rolnik Głogówek, I) – 1-0-1; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik Głogówek, I) – 2-0-0; 1-0
Patrycja Kiefer (Rolnik II Głogówek, II) – 4-0-0; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik II Głogówek, II) – 5-0-2; 0-0
Natalia Jędrzejko (Rolnik II Głogówek, II) – 6-4-1; 0-0
Małgorzata Bieńkowska (Rolnik II Głogówek, II) – 6-0-0; 0-0
Magda Piwińska (Rolnik II Głogówek, II) – 4-0-0; 0-0
Magda Piwińska (Rolnik III Głogówek, III) – 3-0-0; 0-0
Patrycja Kiefer (Rolnik III Głogówek, III) – 1-0-0; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik III Głogówek, III) – 1-0-0; 0-0
Futsal
Łukasz Błaszczyk (Akademia FC Pniewy, E) – 14-0-0; 0-0
Tomasz Rabanda (Stangum Wawelno, I) – 17-9-4; 2-0
Janusz Fabijaniak (Stangum Wawelno, I) – 14-10-3; 3-0
Tomasz Raczyński (Stangum Wawelno, I) – 16-5-1; 5-0
Marcin Raczkowski (Orlik Brzeg, II) – 13 meczów – 1 bramka; 2 żółte kartki – 0 czerwonych kartek
Jacek Tyszkiewicz (Orlik Brzeg, II) – 13-9; 0-0
Marcin Kucharski (Orlik Brzeg, II) – 12-25; 4-1
Stefan Karnatowski (Orlik Brzeg, II) – 13-22; 2-0
Artur Adamowski (Orlik Brzeg, II) – 7-5; 0-0
Wiesław Niżyński (Orlik Brzeg, II) – 2-0; 0-0
Koszykówka
Marcin Kucharski (AZS PO Opole, II) – 8 meczów – 4 punkty – 9 zbiórek – 1 asysta; średnia punktów 0,5
Tomasz Kubiak (AZS PO Opole, II) – 14 – 29 – 12 – 6; 2,1
Mariusz Gnatowicz (AZS PO Opole, II) – 22 – 65 – 17 – 26; 3,0
Marcin Kucharski (AZS PO II Opole, III) – 7 meczów – 87 punktów; średnia punktów 12,4
Mariusz Gnatowicz (AZS PO II Opole, III) – 8 – 122; 15,3
Tomasz Kubiak (AZS PO II Opole, III) – 1 – 23; 23,0
UWAGA!
Jeżeli masz informacje o innych brzeżanach grających w innych klubach, napisz (rydz77@interia.pl).