W środku mijającego tygodnia odbyły się dwa mecze, w których brzeżanie grali przeciwko naszej Stali i przyczynili się do jej pokonania. Start Namysłów z naszą dwójką wygrał 2:1 z piłkarzami Stali, a AZS PO II Opole z naszą trójką zwyciężył 85:67 z koszykarzami Stali.
W zespole Startu zagrali Łukasz Szpak i Łukasz Bonar, a w meczu koszykówki wystąpili Tomasz Kubiak, Mariusz Gnatowicz i Marcin Kucharski i ci zawodniczy byli najskuteczniejszymi graczami swojego zespołu.
Jeśli chodzi o brzeskie bramki, to tym razem strzelali je Mateusz Krzywda (Victoria Dobrzyń), Andrzej Wolański i Grzegorz Kościuk (obaj Victoria Kościerzyce) oraz Rafał Bogdanik (LKS Rybna).
RAPORT
III liga
Oderka Opole – Rozwój Katowice 2:2 (Tomasz Jaworski grał do 58. minuty). Oderka 4. po XIV kolejce.
Victoria Chróścice – Pniówek Pawłowice 0:1 (Paweł Boczarski grał 90 minut – żółta kartka). Victoria 13. po XIV kolejce.
Rajfel Krasiejów – LZS Piotrówka 0:7 (Wiktor Janik grał 90 minut). Rajfel 16. po XIV kolejce.
IV liga
Start Namysłów – Czajda Stal Brzeg 2:1 (Łukasz Szpak grał 90 minut; Łukasz Bonar grał do 88. minuty). Start 1. po XIV kolejce.
Liga Okręgowa
Stal Osowiec – Victoria Dobrzyń 0:1 (Paweł Kwiatkowski grał 90 minut; Mateusz Krzywda grał 90 minut – bramka i żółta kartka). Victoria 12 po XIV kolejce.
Klasa A
LKS Rybna – Orzeł II Źlinice 2:1 (Marcin Raczkowski grał 90 minut – żółta kartka; Patryk Bojko grał 90 minut – asysta; Rafał Bogdanik grał 90 minut – bramka; Łukasz Żędzianowski grał od 46. minuty; Jacek Tyszkiewicz grał 90 minut; Marcin Kucharski grał 90 minut – asysta). Rybna 1. po XIV kolejce.
Victoria Kościerzyce – LZS Chrząstowice 2:4 (Andrzej Wróbel grał 90 minut; Mateusz Raczkowski grał 90 minut; Andrzej Wolański grał 90 minut – bramka; Mateusz Gruszka grał do 46. minuty; Michał Pyrkowski grał od 60. minuty; Maciej Sierakowski grał do 60. minuty; Grzegorz Kościuk grał 90 minut – bramka i żółta kartka; Marek Skibiński grał od 90. minuty). Victoria 14 po XIV kolejce.
LZS Gierałcice- Burza Lipki 1:0 (Tomasz Michalak grał 90 minut; Mariusz Zuzek grał 90 minut; Paweł Waligóra grał 90 minut; Kamil Klimek grał od 55. minuty). Burza 1. po XIV kolejce.
Orzeł Olszanka – Atom Grądy Goświnowice 3:2 (Robert Malinowski grał 90 minut; Piotr Lewicki grał od 70. minuty; Jakub Tokarczyk grał 90 minut – żółta kartka). Orzeł 11. po XIV kolejce.
I liga kobiet
Rolnik Głogówek – Olimpia Szczecin 4:0 (Marlena Trepka grała od 87. minuty). Rolnik 1. po IX kolejce.
III liga koszykarzy
AZS PO II Opole – WSH-E Stal Brzeg 85:67 (grali Tomasz Kubiak – 23 punkty; Mariusz Gnatowicz – 12 punktów; Marcin Kucharski – 8 punktów). AZS 5. po V kolejce.
UZUPEŁNIENIE
Magda Piwińska i Marlena Trepka grały po 90 minut w meczu III ligi kobiet ULKS II Bogdańczowice – Rolnik III Głogówek.
PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE
Piłka nożna mężczyzn
Marcin Nowacki (Wisła Płock, II liga) – 10 meczy – 2 bramki – 2 asysty; 0 żółtych kartek – 0 czerwonych kartek
Tomasz Jaworski (Oderka Opole, III) – 13-1-1; 1-0
Paweł Boczarski (Victoria Chróścice, III) – 13-0-0; 5-0
Wiktor Janik (Rajfel Krasiejów, III) – 6-0-0; 1-0
Łukasz Szpak (Start Namysłów, IV) – 13-2-1; 5-0
Bartosz Sierakowski (Start Namysłów, IV) – 8-0-0; 1-0
Łukasz Bonar (Start Namysłów, IV) – 14-0-3; 1-0
Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) - 12-5-2; 0-0
Mateusz Krzywda (Victoria Dobrzyń, LO) – 12-5-0; 3-0
Przemysław Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) – 6-0-0; 0-0
Rafał Latus (Victoria Dobrzyń, LO) – 2-0-0; 0-0
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać, LO) – 13-1-2; 5-0
Andrzej Wróbel (Victoria Kościerzyce, A) – 11-0-0; 0-0
Mateusz Gruszka (Victoria Kościerzyce, A) – 11-0-1; 1-0
Piotr Młotkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 4-0-0; 0-0
Marek Skibiński (Victoria Kościerzyce, A) – 9-1-0; 1-1
Maciej Sierakowski (Victoria Kościerzyce, A) – 12-4-2; 1-0
Mateusz Raczkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 10-0-0; 5-1
Grzegorz Kościuk (Victoria Kościerzyce, A) – 12-9-1; 4-0
Piotr Ścibor (Victoria Kościerzyce, A) – 6-0-0; 0-0
Andrzej Wolański (Victoria Kościerzyce, A) – 11-3-0; 0-0
Michał Pyrkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 9-1-0; 3-0
Robert Kurtyka (Victoria Kościerzyce, A) – 1-0-0; 0-0
Marcin Raczkowski (LKS Rybna; A) – 13-0-0; 0-0
Paweł Raczkowski (LKS Rybna; A) – 2-0-0; 0-0
Zenon Białek (LKS Rybna; A) – 12-3-0; 1-0
Patryk Bojko (LKS Rybna; A) – 11-3-10; 2-0
Rafał Bogdanik (LKS Rybna; A) – 12-1-0; 0-0
Jacek Tyszkiewicz (LKS Rybna; A) – 12-0-6; 6-2
Marcin Kucharski (LKS Rybna; A) – 13-3-6; 3-0
Łukasz Żędzianowski (LKS Rybna; A) – 14-2-3; 1-0
Kamil Smuga (Burza Lipki, A) – 2-0-0; 0-0
Mariusz Zuzek (Burza Lipki, A) – 10-0-0; 0-0
Marek Zagórski (Burza Lipki, A) – 2-0-1; 1-0
Tomasz Michalak (Burza Lipki, A) – 12-2-2; 1-0
Paweł Waligóra (Burza Lipki, A) – 9-0-0; 1-0
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki, A) – 1-0-0; 2-1
Kamil Klimek (Burza Lipki, A) – 9-1-2; 0-0
Daniel Wasilewski (Burza Lipki, A) – 6-0-0; 0-0
Marcin Lasota (Orzeł Olszanka; A) – 8-0-0; 0-0
Jakub Tokarczyk (Orzeł Olszanka; A) – 11-1-1; 3-0
Robert Malinowski (Orzeł Olszanka, A) – 5-0-0; 2-1
Piotr Lewicki (Orzeł Olszanka, A); 10-0-0; 4-1
Piotr Mendrykiewicz (Polonia Przylesie; A) – 4-0-0; 2-0
Mateusz Diaków (Pogoń Łosiów, A) – 1-0-0; 0-0
Piłka nożna kobiet
Patrycja Kiefer (Rolnik Głogówek, I) – 3-0-0; 0-0
Natalia Jędrzejko (Rolnik Głogówek, I) – 1-0-1; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik Głogówek, I) – 2-0-0; 1-0
Patrycja Kiefer (Rolnik II Głogówek, II) – 4-0-0; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik II Głogówek, II) – 5-0-2; 0-0
Natalia Jędrzejko (Rolnik II Głogówek, II) – 6-4-1; 0-0
Małgorzata Bieńkowska (Rolnik II Głogówek, II) – 6-0-0; 0-0
Magda Piwińska (Rolnik II Głogówek, II) – 4-0-0; 0-0
Magda Piwińska (Rolnik III Głogówek, III) – 3-0-0; 0-0
Patrycja Kiefer (Rolnik III Głogówek, III) – 1-0-0; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik III Głogówek, III) – 1-0-0; 0-0
Futsal
Łukasz Błaszczyk (Akademia FC Pniewy, E) – 7-0-0; 0-0
Tomasz Rabanda (Stagnum Wawelno, I) – 7-4-2; 0-0
Janusz Fabijaniak (Stagnum Wawelno, I) – 6-3-3; 0-0
Tomasz Raczyński (Stagnum Wawelno, I) – 7-4-0; 1-0
Marcin Raczkowski (Orlik Brzeg, II) – 3 mecze – 0 bramek; 1 żółta kartka – 0 czerwonych kartek
Jacek Tyszkiewicz (Orlik Brzeg, II) – 3-2; 0-0
Marcin Kucharski (Orlik Brzeg, II) – 3-8; 1-0
Stefan Karnatowski (Orlik Brzeg, II) – 3-3; 0-0
Koszykówka
Marcin Kucharski (AZS PO Opole, II) – 3 mecze – 2 punkty – 2 zbiórki – 0 asyst; średnia punktów 0,7
Tomasz Kubiak (AZS PO Opole, II) – 3 – 8 – 5 – 2; 2,7
Mariusz Gnatowicz (AZS PO Opole, II) – 1 – 5 – 0 – 2; 5,0
Marcin Kucharski (AZS PO II Opole, III) – 4 mecze – 47 punktów; średnia punktów 11,8
Mariusz Gnatowicz (AZS PO II Opole, III) – 4 – 41; 10,3
Tomasz Kubiak (AZS PO II Opole, III) – 1 – 23; 23,0
UWAGA!
Jeżeli masz informacje o innych brzeżanach grających w innych klubach, napisz (rydz77@interia.pl).