W minioną środę akademicy z Opola odrobili zaległości ligowe z IV kolejki. AZS Politechnika Opolska, prowadzony przez Krzysztofa Kubiaka, przegrał na wyjeździe z MKS Skierniewice 55:76. Zespół z Opola po bardzo dobrym początku sezonu spadł na szóste miejsce w tabeli II ligi.
W meczu w Skierniewicach z naszych zawodników zagrał jedynie Marcin Kucharski, który nie zdobył punktów, ale zaliczył dwie zbiórki.
RAPORT
II liga koszykówki
MKS Skierniewice – AZS PO Opole 76:55 (grał Marcin Kucharski – 10 punktów i 2 zbiórki). AZS 6. po V kolejce.
PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE
Piłka nożna mężczyzn
Marcin Nowacki (Wisła Płock, II liga) – 9 meczy – 2 bramki – 2 asysty; 0 żółtych kartek – 0 czerwonych kartek
Tomasz Jaworski (Oderka Opole, III) – 9-0-1; 1-0
Paweł Boczarski (Victoria Chróścice, III) – 10-0-0; 4-0
Wiktor Janik (Rajfel Krasiejów, III) – 2-0-0; 0-0
Łukasz Szpak (Start Namysłów, IV) – 9-1-1; 5-0
Bartosz Sierakowski (Start Namysłów, IV) – 7-0-0; 1-0
Łukasz Bonar (Start Namysłów, IV) – 10-0-2; 1-0
Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) - 8-3-2; 0-0
Mateusz Krzywda (Victoria Dobrzyń, LO) – 8-4-0; 0-0
Przemysław Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) – 6-0-0; 0-0
Rafał Latus (Victoria Dobrzyń, LO) – 2-0-0; 0-0
Stefan Karnatowski (Foto-Higiena Gać, LO) – 11-1-2; 4-0
Andrzej Wróbel (Victoria Kościerzyce, A) – 7-0-0; 0-0
Mateusz Gruszka (Victoria Kościerzyce, A) – 8-0-1; 1-0
Piotr Młotkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 4-0-0; 0-0
Marek Skibiński (Victoria Kościerzyce, A) – 5-1-0; 1-1
Maciej Sierakowski (Victoria Kościerzyce, A) – 8-3-2; 1-0
Mateusz Raczkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 7-0-0; 4-1
Grzegorz Kościuk (Victoria Kościerzyce, A) – 8-6-1; 2-0
Piotr Ścibor (Victoria Kościerzyce, A) – 5-0-0; 0-0
Andrzej Wolański (Victoria Kościerzyce, A) – 7-0-0; 0-0
Michał Pyrkowski (Victoria Kościerzyce, A) – 5-1-0; 3-0
Robert Kurtyka (Victoria Kościerzyce, A) – 1-0-0; 0-0
Marcin Raczkowski (LKS Rybna; A) – 9-0-0; 0-0
Paweł Raczkowski (LKS Rybna; A) – 2-0-0; 0-0
Zenon Białek (LKS Rybna; A) – 9-2-0; 1-0
Patryk Bojko (LKS Rybna; A) – 8-2-0; 2-0
Rafał Bogdanik (LKS Rybna; A) – 8-0-0; 0-0
Jacek Tyszkiewicz (LKS Rybna; A) – 9-0-6; 5-2
Marcin Kucharski (LKS Rybna; A) – 10-3-5; 2-0
Łukasz Żędzianowski (LKS Rybna; A) – 10-2-2; 1-0
Kamil Smuga (Burza Lipki, A) – 2-0-0; 0-0
Mariusz Zuzek (Burza Lipki, A) – 8-0-0; 0-0
Marek Zagórski (Burza Lipki, A) – 2-0-1; 1-0
Tomasz Michalak (Burza Lipki, A) – 8-1-2; 0-0
Paweł Waligóra (Burza Lipki, A) – 7-0-0; 1-0
Krzysztof Pawlik (Burza Lipki, A) – 1-0-0; 2-1
Kamil Klimek (Burza Lipki, A) – 6-1-1; 0-0
Daniel Wasilewski (Burza Lipki, A) – 5-0-0; 0-0
Marcin Lasota (Orzeł Olszanka; A) – 7-0-0; 0-0
Jakub Tokarczyk (Orzeł Olszanka; A) – 9-1-1; 2-0
Robert Malinowski (Orzeł Olszanka, A) – 3-0-0; 2-1
Piotr Lewicki (Orzeł Olszanka, A); 7-0-0; 3-1
Piotr Mendrykiewicz (Polonia Przylesie; A) – 4-0-0; 2-0
Mateusz Diaków (Pogoń Łosiów, A) – 1-0-0; 0-0
Piłka nożna kobiet
Patrycja Kiefer (Rolnik Głogówek, I) – 3-0-0; 0-0
Natalia Jędrzejko (Rolnik Głogówek, I) – 1-0-1; 0-0
Patrycja Kiefer (Rolnik II Głogówek, II) – 4-0-0; 0-0
Marlena Trepka (Rolnik II Głogówek, II) – 5-0-2; 0-0
Natalia Jędrzejko (Rolnik II Głogówek, II) – 6-4-1; 0-0
Małgorzata Bieńkowska (Rolnik II Głogówek, II) – 6-0-0; 0-0
Magda Piwińska (Rolnik II Głogówek, II) – 4-0-0; 0-0
Magda Piwińska (Rolnik III Głogówek, III) – 1-0-0; 0-0
Futsal
Łukasz Błaszczyk (Akademia FC Pniewy, E) – 5-0-0; 0-0
Tomasz Rabanda (Stagnum Wawelno, I) – 4-2-1; 0-0
Janusz Fabijaniak (Stagnum Wawelno, I) – 4-2-1; 0-0
Tomasz Raczyński (Stagnum Wawelno, I) – 4-4-0; 1-0
Marcin Raczkowski (Orlik Brzeg, II) – 1 mecz – 0 bramek; 0 żółtych kartek – 0 czerwonych kartek
Jacek Tyszkiewicz (Orlik Brzeg, II) – 1-1; 0-0
Marcin Kucharski (Orlik Brzeg, II) – 1-4; 0-0
Stefan Karnatowski (Orlik Brzeg, II) – 1-1; 0-0
Koszykówka
Marcin Kucharski (AZS PO Opole, II) – 2 mecze – 0 punktów – 2 zbiórki – 0 asyst; średnia punktów 0,0
Tomasz Kubiak (AZS PO Opole, II) – 3 – 8 – 5 – 2; 2,7
Marcin Kucharski (AZS PO II Opole, III) – 2 mecze – 28 punktów; średnia punktów 14,0
Mariusz Gnatowicz (AZS PO II Opole, III) – 2 – 25; 13,5
UWAGA!
Jeżeli masz informacje o innych brzeżanach grających w innych klubach, napisz (rydz77@interia.pl).