ogółem: 5 193 873

Emigranci – Bezbramkowa kolejka, Krzywda wypożyczony

• autor: stalbrzeg, 2010-08-26 21:19

W miniony weekend brzeżanie grający w innych klubach nie zdołali wpisać się na listę strzelców. Zaliczali za to asysty i byli karani kartkami. Marek Skibiński ujrzał nawet czerwoną. W Victorii Dobrzyń zadebiutował Mateusz Krzywda, który został tam wypożyczony.

Naszemu najlepszemu zawodnikowi – Marcinowi Nowackiemu, ten weekend się nie udał. Jego Wisła Płock przegrała w Brzesko i spadła na trzecie miejsce. W III lidze wygrał tylko Tomasz Jaworski z Oderką, a Wiktor Janik zagrał pierwszy mecz w zespole z Krasiejowa. „Nasz” IV-ligowy Start Namysłów przegrał z kolei w Głubczycach, a dwóch z trzech naszych graczy Startu zapisało się żółtymi kartkami.

RAPORT

II liga
Okocimski Brzesko – Wisła Płock 2:1
(Marcin Nowacki grał 90 minut). Wisła 3. po V kolejce.

III liga
LZS Piotrówka – Oderka Opole 1:2
(Tomasz Jaworski grał od 65. minuty). Oderka 8. po II kolejce.
Skałka Żabnica – Victoria Chróścice 4:0 (Paweł Boczarski grał 90 minut). Victoria 12. po II kolejce.
Rajfel Krasiejów – Orzeł Babienica/Psary 1:1 (Wiktor Janik grał od 65. minuty). Rajfel 13. po II kolejce.

IV liga
Polonia Głubczyce – Start Namysłów 2:1
(Łukasz Szpak grał 90 minut – żółta kartka, Łukasz Bonar grał 90 minut, Bartosz Sierakowski grał do 58. minuty – żółta kartka). Start 9. po II kolejce.

Liga Okręgowa
Victoria Dobrzyń – Skalnik Tarnów Opolski 2:2
(Paweł Kwiatkowski grał do 60. minuty - asysta, Mateusz Krzywda grał do 46. minuty, Przemysław Kwiatkowski grał 90 minut). Victoria 10. po II kolejce.
Foto-Higiena Gać – MKP Wołów 0:2 (Stefan Karnatowski grał do 65. minuty). Foto-Higiena 8. po II kolejce.

Klasa A
Victoria II Chróścice – LKS Rybna 1:1
(Marcin Raczkowski grał 90 minut, Zenon Białek grał 90 minut, Patryk Bojko grał 90 minut, Rafał Bogdanik grał do 55. minuty, Jacek Tyszkiewicz grał 90 minut, Marcin Kucharski grał 90 minut – asysta, Łukasz Żędzianowski grał od 60. minuty). Rybna 6. po II kolejce.
LZS Przysiecz – Victoria Kościerzyce 2:1 (Mateusz Raczkowski grał 90 minut, Andrzej Wróbel grał 90 minut, Mateusz Gruszka grał do 85. minuty, Piotr Młotkowski grał 90 minut, Maciej Sierakowski grał 90 minut, Marek Skibiński grał do 50. minuty – żółta i czerwona kartka). Victoria 8. po II kolejce.
Jedność Rozmierka – Pogoń Łosiów 1:0 (Mateusz Diaków grał od 60. minuty). Pogoń 13. po II kolejce.
Sudety Burgrabice – Polonia Przylesie 2:4 (Piotr Mendrykiewicz grał 90 minut). Polonia 3. po II kolejce.
Burza Lipki – Orzeł Olszanka 2:1 (Mariusz Zuzek grał 90 minut, Marek Zagórski grał 90 minut – asysta, Paweł Waligóra grał 90 minut / Marcin Lasota grał 90 minut, Jakub Tokarczyk grał 90 minut). Burza 2. po II kolejce; Orzeł 9. po II kolejce.

Uzupełnienie
W I kolejce w Burzy Lipki: Tomasz Michalak grał 90 minut, Paweł Waligóra grał 90 minut, Marek Zagórski – żółta kartka.

PODSUMOWANIE STATYSTYCZNE

Marcin Nowacki (Wisła Płock, II liga) – 5 meczy – 2 bramki – 1 asysta; 0 żółtych kartek – 0 czerwonych kartek

Tomasz Jaworski (Oderka Opole, III) – 2-0-0; 0-0
Paweł Boczarski (Victoria Chróścice, III) – 2-0-0; 0-0
Wiktor Janik (Rajfel Krasiejów, III) – 1-0-0; 0-0

Łukasz Szpak (Start Namysłów, IV) – 2-0-0; 2-0
Bartosz Sierakowski (Start Namysłów, IV) – 2-0-0; 1-0
Łukasz Bonar (Start Namysłów, IV) – 2-0-1; 0-0

Paweł Kwiatkowski (Victoria Dobrzyń, LO) - 2-0-1; 0-0
Mateusz Krzywda (Victoria Dobrzyń, LO) – 1-0-0; 0-0