dzisiaj: 377, wczoraj: 177
ogółem: 5 201 830

Juniorzy zaczęli od 5:0

• autor: stalbrzeg, 2010-03-29 18:14
W pierwszym wiosennym meczu juniorzy Stali, walczący o powrót do I ligi, pokonali w Lewinie Brzeskim Olimpię 5:0. Nie doszedł do skutku mecz wyjazdowy juniorów młodszych, którzy mieli zmierzyć się z Piastem Strzelce Opolskie, ale ze względu na awarię autobusu nie dotarli na mecz. Prawdopodobnie zakończy się to walkowerem.
Juniorzy z kolei bez problemu dojechali do Lewina Brzeskiego i również bez problemu zainkasowali 3 punkty. W pierwszej połowie wprawdzie nie grzeszyli skutecznością i zdołali trafić tylko raz do bramki Olimpii, ale po zmianie stron już się rozstrzelali.

W pierwszej połowie gola dla Stali zdobył Przemysław Szczupakowski, który głową skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu Bartosza Nesterowa. Po przerwie bramki zdobywali kolejno Damian Michalak, ponownie Przemysław Szczupakowski, Rafał Ożóg i drugi raz Damian Michalak.

Olimpia Lewin Brzeski - Stal Brzeg 0:5 (0:1)
0:1 - Przemysław Szczupakowski (12); 0:2 - Damian Michalak (48); 0:3 - Przemysław Szczupakowski (65), 0:4 - Rafał Ożóg (82); 0:5 - Damian Michalak (86)
Stal: Paweł Pindera - Domonik Sierakowski, Rafał Ożóg, Andrzej Wolański (70, Szymon Bogdan), Bartosz Nesterów, Wiktor Bardega (80, Patryk Kiekisz), Damian Michalak, Marcin Zajączkowski, Adam Jakubowski (75, Bartłomiej Jermak), Przemysław Szczupakowski, Mateusz Fabiszewski; trener Zbigniew Marzec