Kadra Stali na rundę jesienną

• autor: stalbrzeg, 2009-08-06 21:11
Przed pierwszą kolejką IV ligi do gry w brzeskiej Stali zostało zgłoszonych 18 zawodników. Niewykluczone jednak, że w ciągu najbliższych dni lub tygodni powiększy się ona o kilka kolejnych nazwisk. W meczu z Polonią Nysa uprawniona do gry będzie jednak ta "18".
W porównaniu z rundą wiosenną z zespołu ubyło kilku graczy. Do Startu Namysłów trafili Łukasz Szpak i Piotr Józefkiewicz, który wrócił do Brzegu z Gwarka Zabrze i został wypożyczony do III-ligowca z Namysłowa. Dwóch graczy trafiło też do Burzy Lipki: Tomasz Raczyński i Łukasz Żurad - obaj na zasadzie wypożyczenia. Do Foto-Higiena Gać trafił Marcin Suchodolski, a do Świtezia Wiązów - Jacek Zarówny, który wiosną był wypożyczony do tego klubu. Z wypożyczeń do swoich klubów wrócili natomiast Marek Zagóski (Victoria Dobrzyń), Mateusz Woszczyk (Olimpia Lewin Brzeski) i Grzegorz Knopik (Start Dobrodzień). Nie wiadomo jeszcze gdzie będą grali Łukasz Żędzianowski, Marek Skibiński i Wojciech Chołuj.

Jeśli chodzi o wzmocniania to z Burzy Lipki przybyli Tomasz Mencel i Damian Dziura, z Pogoni Łosiów - Jarosław Hraca, a ze Swornicy Czarnowąsy - Marcin Banowicz. W trakcie załatwiania są jeszcze tranfery Piotra Wolnego (TOR Dobrzeń Wlk.) i Mateusza Krzywdy (Skorpion Lubsza).

Kadra Stali Brzeg na rundę jesienną 2009
Bramkarze: Kamil Smuga, Marek Świder
Obrońcy: Tomasz Kamiński, Piotr Grzyb, Łukasz Strząbała, Krzysztof Kowalczyk, Michał Fabiszewski, Krzysztof Tarnowski
Pomocnicy: Kamil Mazurkiewicz, Jarosław Hałas, Bartosz Kruk, Mariusz Świtoń, Tomasz Mencel, Damian Dziura, Marcin Banowicz
Napastnicy: Tomasz Szczupakowski, Bartosz Woźniak, Jarosław Hraca, Piotr Wolny, Mateusz Krzywda
Trener: Janusz Dziura
Asystent trenera: Piotr Nawrot
Kierownik zespołu: Piotr Scąber

Przybyli: Tomasz Mencel, Damian Dziura (obaj Burza Lipki), Marcin Banowicz (Swornica Czarnowąsy), Jarosław Hraca (Pogoń Łosiów), Piotr Józefkiewicz (Gwarek Zabrze)
W trakcie załatwiania: Piotr Wolny (TOR Dobrzeń Wlk.), Mateusz Krzywda (Skorpion Lubsza)
Ubyli: Łukasz Szpak, Piotr Józefkiewicz (obaj Start Namysłów), Tomasz Raczyński, Łukasz Żurad (obaj Burza Lipki), Marcin Suchodolski (Foto-Higiena Gać), Jacek Zarówny (Świteź Wiązów), Marek Zagórski (Victoria Dobrzyń), Mateusz Woszczyk (Olimpia Lewin Brzeski), Grzegorz Knopik (Start Dobrodzień)

autor: ~carvin 2009-08-06 21:37:07

avatar z suchodolskim to jeszcze nie tak do końca pewnie

autor: ~anonim 2009-08-07 06:49:08

avatar Nie jest źle. Pierwsze mecze zadecydują, czy powalczą o awans mam nadzieję że taki cel postawiono trenerowi, chyba nie będzie gorzej jak rok temu.

autor: ~anonim 2009-08-07 06:53:31

avatar Najbardziej osłabiona jest obrona przydało by się z dwóch dobrych obrońców, bo będzie lipa.

autor: ~anonim 2009-08-07 12:14:37

avatar Może najpierw daj sie wykazać tej obronie co jest a później mów czy kogoś trzeba czy też nie.

autor: ~anonim 2009-08-07 17:08:43

avatar Mało tych ludzi do gry. I tu po raz kolejny wychodzi, że zarząd jak i "prezes" są do niczego. Wystarczy spojrzeć ilu ludzi odeszło a ilu przybyło, wstyd.

autor: ~anal.ityk 2009-08-07 17:52:34

avatar A Smuga wieśniak miał ponoć odchodzić ? Ktoś tu nie ma honoru ? :P

autor: ~anonim 2009-08-07 18:26:40

avatar "Wystarczy spojrzeć ilu ludzi odeszło a ilu przybyło"? - przeanalizuj to dokładnie: z tych co "ubyli" Józefkiewicz, Żurad i Zarówny wiosną w ogóle nie grali, a Knopik zagrał bodaj tylko w 2 meczach. Nie biorąc ich pod uwagę, wychodzi prawie równo. Wygląda na to, że piszesz tylko po to, by "opluwać" ludzi i masz jedynie odwagę, by robić to anominowo za pośrednictwem internetu, wstyd.