dzisiaj: 128, wczoraj: 385
ogółem: 5 194 229

Wygrana 4:2 w ostatnim sparingu

• autor: stalbrzeg, 2009-08-01 21:41
W ostatnim z serii sparingów - z LZS Sławice, piłkarze brzeskiej Stali wygrali na własnym boisku 4:2. Bramki dla zespołu Janusza Dziury zdobywali Jarosław Hraca, Kamil Mazurkiewicz (na zdjęciu), Bartosz Woźniak i Bartosz Kruk.
Jako pierwsi na listę strzelców wpisali się jednak goście, którzy w 33. minucie objęli prowadzenie. Kilka minut później jednak Jarosław Hraca wykorzystał błąd obrony gości i wyrównał. W drugiej połowie Stal już miała wyraźną przewagę, co dało jej trzy kolejne trafienia. Zespół ze Sławic już w ostatniej minucie ustalił końcowy wynik na 4:2.

W drugiej połowie meczu na boisku, w barwach Stali, pojawił się Marcin Banowicz, który po rocznej przerwie w grze wznowił treningi. Ostatnio był ona zawodnikiem Swornicy Czarnowąsy, do której trafił z Brzegu po rundzie jesiennej sezonu 2007/08.

Stal Brzeg - LZS Sławice 4:2 (1:1)
Bramki dla Stali: Jarosław Hraca, Kamil Mazurkiewicz, Bartosz Woźniak, Bartosz Kruk
Stal: Marek Świder - Michał Fabiszewski, Krzysztof Kowalczyk, Łukasz Strząbała, Krzysztof Tarnowski, Tomasz Mencel, Damian Dziura, Kamil Mazurkiewicz, Bartosz Kruk, Jarosław Hraca, Piotr Wolny oraz Mariusz Świtoń, Bartosz Woźniak, Tomasz Szczupakowski, Marcin Banowicz; trener Janusz Dziura