dzisiaj: 259, wczoraj: 385
ogółem: 5 194 360

Przegrana Stali ze Startem 2:5

• autor: stalbrzeg, 2009-07-23 08:40
Po dwóch wysokich zwycięstwach nasi piłkarze zmierzyli się ze znacznie silniejszym rywalem niż poprzedni - beniaminkiem III ligi - Startem Namysłów. Stal przegrała to spotkania 2:5, mimo iż rywal nie zaprezentował wielkiej formy. Bramki dla Stali zdobywali Bartosz Kruk i Piotr Wolny (na zdjęciu w walce o piłkę w białej koszulce).
Spotkanie, które było podzielone na trzy półgodzinne tercje, dobrze się rozpoczęło dla brzeżan, który szybko, po trafieniu Bartosza Kruka, objęli prowadzenie. Pod koniec pierwszej tercji, w krótkim odstępie czasu, goście dwukrotnie umieścili piłkę w brzeskiej bramce i po 30 minutach prowadzili 2:1. W drugiej części Start miał wyraźną przewagę nad Stalą i dzięki temu dołożył jeszcze jednego gola. Jednak w trzeciej tercji wydawało się, że wynik może się zmienić na korzyść Stali. Kontaktowego gola uzyskał Piotr Wolny i była szansa na wyrównanie. Jednak dwa proste błędy w ostatnich minutach dały dwie bramki gościom, którzy ostatecznie wygrali 5:2.

W zespole Startu z dobrej strony pokazali się dwaj wychowankowie naszego klubu - Łukasz Szpak i Piotr Józefkiewicz.

Stal Brzeg - Start Namysłów 2:5 (1:2, 1:3)
Bramki dla Stali: Bartosz Kruk, Piotr Wolny
Stal: Marek Świder - Piotr Grzyb, Krzysztof Kowalczyk, Mariusz Świtoń, Krzysztof Tarnowski, Tomasz Kamiński, Damian Dziura, Kamil Mazurkiewicz, Bartosz Kruk, Tomasz Szczupakowski, Bartosz Woźniak oraz Kamil Smuga, Łukasz Żędzianowski, Michał Fabiszewski, Tomasz Mencel, Mateusz Krzywda, Jarosław Hraca, Piotr Wolny; trener Piotr Nawrot