dzisiaj: 120, wczoraj: 385
ogółem: 5 194 221

Przegrana juniorów. Grali trampkarze.

• autor: stalbrzeg, 2009-04-25 14:16
Juniorzy brzeskiej Stali podejmowali na własnym boisku trzeci zespół ligi - Pomologię Prószków i przegrali 0:2. Mogli się jednak pokusić o znacznie lepszy wynik, bowiem mieli ku temu kilka znakomitych okazji. W piątek grali za to trampkarze, starsi wygrali, a młodsi doznali porażki.
Dla juniorów mecz rozpoczął się bardzo niefortunnie, bowiem już w 2. minucie, po rzucie wolnym i strzale głową, goście objęli prowadzenie. Przez pozostałą część pierwszej połowy gra była już wyrównana, a oba zespoły miały możliwość do zdobycia bramki. Ta jednak w tej części już nie padła. Po przerwie przez kilka minut goście przejęli inicjatywę, ale po pewnym czasie oddali ją zespołowi Zbigniewa Marca. W 54. minucie znakomitej okazji nie wykorzystał Marek Skibiński, który strzelił obok pustej bramki. Przez kilka kolejnych minut jego koledzy również mieli kilka szans na wyrównanie, ale im również zabrakło szczęścia. W 75. minucie znów do głosu doszła Pomologia, ich bardzo groźna akcja zakończyła się jednak wówczas dwiema wspaniałymi interwencjami bramkarza Wojciecha Dudzika. Niestety, trzy minuty później, mimo iz przy pierwszym strzale rywala Dudzik znów dobrze interweniował, to przy poprawce był bez szans. Goście powiększyli prowadzenie i do końca nie pozwolili już na zmianę wyniku.

BTP Stal Brzeg - Pomologia Prószków 0:2 (0:1)
0:1 (2); 0:2 (78)
BTP Stal: Wojciech Dudzik - Michał Fabiszewski, Rafał Ożóg, Marcin Moroziński (46, Andrzej Wolański), Łukasz Antoszczyszyn. Damian Michalak, Mateusz Raczkowski (46, Marcin Zajączkowski), Wojciech Chołuj, Adam Jakubowski (55, Krzysztof Tarnowski), Mateusz Krzywda, Wojciech Ruszkiewicz (46, Marek Skibiński); trener Zbigniew Marzec

W piątek w lidze trampkarzy grały dwa nasze zespoły. Starsi zawodnicy Bartosza Kowalskiego podejmowali u siebie Orła Olszanka i wygrali aż 15:0. Bramki dla brzeskiego zespołu zdobywali: Patryk Schwarz 5, Piotr Pączek 4, Wojciech Krawców 2, Mateusz Kucyniak, Szymon Kozłowski, Wojciech Kochański i Sebastian Kowalik. Młodzicy Mariusza Andruchowicza, występujący w lidze trampkarzy, grali w Lewinie Brzeskim z Olimpią i przegrali 0:5. Trener był jednak zadowolony z gry swojego zespołu, którego zawodnicy są najmłodsi w całej lidze.