dzisiaj: 21, wczoraj: 385
ogółem: 5 194 122

Juniorzy: Stal – Małapanew Ozimek 4:2

• autor: stalbrzeg, 2012-05-06 20:04

Juniorzy Stali Brzeg odnieśli kolejne zwycięstwo. Tym razem zespół Zbigniewa Marca, po meczu, w którym sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie, pokonał rywali z Ozimka 4:2. Dwie bramki dla Stali zdobył Piotr Pączek, a po jednej Wojciech Krawców i Sebastian Kowalik.

Oba zespoły rozegrały dobre spotkanie, które lepiej zaczęło się dla brzeżan. W 15. minucie Wojciech Krawców uzyskał prowadzenie dla Stali, ale po tym trafieniu goście rzucili się do ataku i tym razem oni uzyskali przewagę. Ich dominacja została zwieńczona golem zdobytym w 35. minucie, dzięki czemu pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

Początek kolejnej odsłony znów należał do Stali, a gol dla niej padł jeszcze szybciej niż w pierwszej, bo Piotr Pączek trafił już w 48. minucie. I ponownie powtórzył się scenariusz z pierwszej części, bo znów goście przejęli inicjatywę i znów wyrównali, tym razem ich gol padł w 60. minucie. Od tego momentu brzeżanie zaczęli sie bronić wyraźnie lepiej i bardzo groźnie kontratakowali. Efektem tego była akcja Bartłomieja Kulczyckiego i Piotra Pączka w 75. minucie, zakończona bramką tego drugiego.

W ostatnim kwadransie meczu oba zespoły miały szanse na kolejne bramki, ale gol padł w ostatniej minucie. Ładny rajd Bartłomieja Kulczyckiego wykończył Sebastian Kowalik i mecz zakończył się zwycięstwem Stali 4:2.

Stal Brzeg – Małapanew Ozimek 4:2 (1:1)